Zorganizuj Godzinę dla Gdańska!

,

ZORGANIZUJ „GODZINĘ DLA GDAŃSKA”

 

 

13 października 2020 cały Gdańsk może włączyć się w akcję „GODZINA DLA GDAŃSKA”.

To nowa inicjatywa, która miała początek w ubiegłym roku i mamy nadzieję, iż stanie się coroczną tradycją. Inicjatywę tą kierujemy do całej społeczności Gdańszczan. Pragniemy zaprosić Gdańszczanki
i Gdańszczan do aktywnego włączenia się w działania na rzecz miasta.
13.10.2020 w całym Gdańsku planujemy szereg inicjatyw społecznych i wolontariackich z korzyścią dla całej społeczności. Społecznicy podejmą działania na rzecz innych, wdrażając w życie jedną prostą ideę: każdy z nas może zrobić coś dobrego, dużego czy małego, co wpłynie pozytywnie na życie innych jak i zmieni świat na lepsze.

Co można zrobić w ramach Godziny dla Gdańska?
Wydarzenie może dotyczyć praw człowieka, praw zwierząt, ekologii, kultury, sportu. Mogą to być warsztaty, spotkania, happeningi, manifestacje, pokazy filmowe, wernisaże, wspólne śpiewanie czy gotowanie. Inicjatywa może odbywać się zarówno na świeżym powietrzu, jak i w środku budynku, biura, szkoły. Akcja może trwać godzinę, cztery godziny a nawet 24 godziny! Najważniejsze by została zorganizowana 13 października.

W jaki sposób należy się zgłosić?
• Wypełnij formularz zgłoszeniowy

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdNiiEuA5Dsj35yhzhVivisttkNU9O9JhslomXmJEuo77pWXA/viewform?fbclid=IwAR1KlL35knUa21tmsGqy8EhTxZ1y3EWuPHUYbMj_Cezo1a0Rgcrh2_13GBY

• Potwierdzeniem zgłoszenia udziału jest mailowa informacja zwrotna i przekazanie pakietu startowego.
• W razie pytań prosimy o kontakt do Centrum Wolontariatu: szmigiel@wolontariatgdansk.pl lub tel: 58 772 42 16 (godz. 9.00–16.00).

Szczegóły akcji:
Wszystkie grupy zorganizowane, które wezmą udział w akcji, otrzymają pakiet startowy. W ramach pakietu otrzymacie przypinki akcji dla każdego, maseczki i materiały pomocnicze. Po akcji każda grupa otrzyma dyplom zaświadczający o zaangażowaniu w program „Godzina dla Gdańska”. Najciekawsze pomysły i ich realizacje zostaną zaprezentowane na FB @wolontariatgdansk. Zapraszamy do wspólnego działania na rzecz rozwoju wolontariatu i aktywności obywatelskiej.

Więcej informacji na:
www.wolontariatgdansk.pl oraz w wydarzeniu na Facebooku: Godzina dla Gdańska
#godzinadlagdańska