Grudzień, 2017

08Gru(Gru 8)19:00Gala "Aktywni w Mieście"19:00

WIęcej

Szczegóły wydarzenia

Drodzy wolontariusze i drogie wolontariuszki!

Na co dzień zwykle spotykamy się podczas działań, spotkań informacyjnych, szkoleń, najczęściej w biegu, czasem w mniej oficjalnych okolicznościach. Poznajemy się na wolontariacie, a potem pędzimy do swoich codziennych obowiązków. Dlatego wzorem ubiegłego roku zadbaliśmy o to, by w ciągu naszego wielkiego święta – Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu – znalazł się czas także na to, byśmy mogli spędzić wspólnie czas „poza wolontariatem” i lepiej poznać tych, z którymi na co dzień działamy w wolontariacie.

Wspólnie z włodarzami Miasta Gdańska chcemy podziękować Wam za Wasz całoroczny wysiłek, zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech, jakimi dzielicie się z nami i całą społecznością Gdańska w różnego rodzaju akcjach i wydarzeniach, w których wspólnie działamy.

Dlatego w piątkowy wieczór zapraszamy Was na Galę, podczas której wręczone zostaną nagrody dla laureatów konkursu „Aktywni w Mieście”. Galę uświetni występ artystów ze Stowarzyszenia Teatralnego „Ingenium”. Po Gali zaś zapraszamy wszystkie osoby aktywnie udzielające się wolontariacko na imprezę integracyjną do Klubu Parlament, gdzie będziemy się wspólnie bawić, mamy nadzieję do „białego rana” 🙂

Uwaga: jeżeli chciałbyś/ałabyś wziąć udział w imprezie, wypełnić formularz: https://480416-4.evenea.pl/ i czekaj na potwierdzenie oraz dalsze informacje. Odbiór wejściówek w dn. 20 listopada-7 grudnia w biurze RCWG.

Regulamin dla uczestników imprezy: Regulamin dla uczestników imprezy

Termin

(Piątek) 19:00

„Gdański Tydzień Wolontariatu”, organizowany w ramach projektu „Promocja i rozwój gdańskiego wolontariatu”, jest współfinansowany ze środków Gminy i Miasta Gdańska w ramach konkursu dla Organizacji Pozarządowych.
Gdański Tydzień Wolontariatu @ 2019 - Enfold Theme by Kriesi
X