Gala „Aktywni w Mieście”

,

Drodzy wolontariusze i drogie wolontariuszki!

Na co dzień zwykle spotykamy się podczas działań, spotkań informacyjnych, szkoleń, czasem w mniej oficjalnych okolicznościach, ale najczęściej w biegu. Poznajemy się na wolontariacie, a potem pędzimy do swoich codziennych obowiązków. Dlatego wzorem ubiegłego roku zadbaliśmy o to, by w ciągu naszego wielkiego święta – Gdańskiego Tygodnia Wolontariatu – znalazła się okazja także do tego, byśmy mogli spędzić wspólnie czas „poza wolontariatem” i lepiej poznać tych, z którymi na co dzień działamy w wolontariacie.

Poza tym wspólnie z włodarzami Miasta Gdańska chcemy podziękować Wam za Wasz całoroczny wysiłek, zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech, jakimi dzielicie się z nami i całą społecznością Gdańska w różnego rodzaju akcjach i wydarzeniach, w których wspólnie działamy.

Dlatego w piątkowy wieczór 8 grudnia zapraszamy Was na Galę „Aktywni w Mieście”, podczas której wręczone zostaną nagrody dla laureatów konkursu „Aktywni w Mieście”  (konkurs).  Galę uświetni występ młodych gdańskich artystów ze Stowarzyszenia Teatralnego „Ingenium”. Po Gali zaś zapraszamy wszystkie osoby aktywnie udzielające się wolontariacko na imprezę integracyjną w Klubie Parlament, gdzie będziemy się wspólnie bawić, mamy nadzieję do „białego rana” 🙂 O dobry nastrój na początku wspólnej zabawy zadba Grupa Improwizacyjna Im Prościej. Nie może Was zabraknąć 🙂

Uwaga: obowiązują zapisy na Galę i na imprezę

  • jeżeli chciałbyś/-ałabyś wziąć udział w Gali, wypełnij formularz (zapisy na Galę ) i czekaj na potwierdzenie oraz dalsze informacje.
  • jeżeli chciałbyś/-ałabyś wziąć udział w imprezie, wypełnij formularz ( zapisy na imprezę ) i czekaj na potwierdzenie oraz dalsze informacje. Odbiór wejściówek w dn. 20 listopada-7 grudnia w biurze RCWG.

Regulamin dla uczestników imprezy: Regulamin dla uczestników imprezy